ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 27 Σεπτέμβρη 1998
Σελ. /56
ΚΕΝΗ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: Καραβασίλης Νικόλαος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ"

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Αυγερόπουλος Δημήτριος "ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ"

ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Κορομπίλης Σταύρος "ΠΑΝΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ - ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ"

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Θεοδωράτος Γεράσιμος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΑΘΗΝΑΙΩΝ: Αυδής Λέων. "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ"

ΑΙΓΑΛΕΩ: Σαντζαρίδης Παναγιώτης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΑΛΕΩ"

ΑΛΙΜΟΥ: Δουρίδας Χρήστος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΙΜΟΥ"

ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: Μέτζος Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Κυριακίδης Πασχάλης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ"

ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ: Αρχιμανδρίτης Φάνης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ"

ΒΥΡΩΝΟΣ: Ρογκάκος Νικόλαος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΑΜΒΥΡΩΝΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Ασφής Χαράλαμπος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ"

ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ηλιόπουλος Αθανάσιος "ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ"

ΔΑΦΝΗΣ: Καρρά Ειρήνη "ΔΑΦΝΗ 2000"

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Κορτζίδης Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ"

ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Παπακωνσταντίνου Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ"

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Κανελλόπουλος Κυριάκος "ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ- ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Γκιουλέας Περικλής "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΙΛΙΟΥ: Τριανταφύλλου Νικόλαος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΛΙΟΥ"

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Κατημερτζής Γεώργιος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ"

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Αβραμίδης Αριστείδης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ"

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Κουντουρέλης Κων/νος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ"

ΚΗΦΙΣΙΑΣ: Στεφανίδου Μαιρίνη "ΔΙΕΚΔΙΚΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ"

ΛΥΚΟΒΡΥΣΕΩΣ: Σκαμάκης Χρήστος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Φρεμεντίτης Χριστόφορος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ"

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ: Μαρκέτης Κωνσταντίνος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΜΟΣΧΑΤΟΥ: Πουντίδης Σταύρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Σφαντός Ηλίας "ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ"

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Τσουκαλάς Παναγιώτης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΩΝΙΑ (ΔΗ.Π.Ι.)"

ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ: Κωνσταντινίδης Ιωάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ"

Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: Γεωργούτης Δημοσθένης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: Πολίτης Σταύρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ"

Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ: Μέτσης Γιάννης "ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ"

Π. ΦΑΛΗΡΟΥ: Παπαϊωάννου Αλέξανδρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Σοφός Παναγιώτης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ"

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: Γώγος Γιώργος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ"

ΠΕΥΚΗΣ: Λαμπρόπουλος Στέργιος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ"

ΤΑΥΡΟΥ: Βακαλόπουλος Παναγιώτης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ "Η ΑΛΛΑΓΗ""

ΥΜΗΤΤΟΥ: Σταμούλης Ισίδωρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΥΜΗΤΤΟΥ"

ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ: Σελέκος Μιχαήλ "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (ΔΕΚ)"

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Γυφτόπουλος Γρηγόρης "ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ"

ΧΟΛΑΡΓΟΥ: Δασκαλόπουλος Χρήστος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ"

ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ: Γκιζιάκη Ερνεστίνη "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΗΣΗ ΤΗΣ Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ"

ΠΕΝΤΕΛΗΣ: Σαμαρτζίδης Μιχαήλ "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ"

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ-ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ: Κούτρας Γιάννης "ΚΙΝΗΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑΣ ΤΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ"

ΑΥΛΩΝΟΣ: Κυριακού Τάκης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΥΛΩΝΑ"

ΑΧΑΡΝΩΝ: Τραβασάρος Θάνος "ΠΑΝΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΝΙΔΙΟΥ(ΠΑΣΥΜ)"

ΒΑΡΗΣ: Βλαχάκης Κωνσταντίνος "ΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ"

ΒΟΥΛΑΣ: Κιούκης Δημήτριος "ΕΥΝΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΟΥΛΑΣ"

ΓΕΡΑΚΑ: Πανάς Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: Γατσούλης Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ: Κόλλια Στέλλα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΕΡΑΤΕΑΣ: Αγγελάκης Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ: Κωστάλας Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ: Συλλενόγλου Ανδρέας "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - Π.ΡΑΦΤΙ"

ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ: Αναγνώστου Βαγγέλης "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Ν.ΜΑΚΡΗΣ"

ΠΑΙΑΝΙΑΣ: Βασίλαρου Μαρία "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΛΛΗΝΗΣ: Παμφίλης Απόστολος "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΡΑΦΗΝΑΣ: Μακρής Δημήτρης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ: Μπιρμπάκος Στέλιος "ΛΑΪΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ: Σαμπάνης Βασίλης "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΒΙΛΛΙΩΝ: Γκιόκας Σωτήρης "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ"

ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ: Μαϊλη Κατερίνα "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΡΥΘΡΩΝ: Γκιόκας Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΡΥΘΡΩΝ"

ΖΕΦΥΡΙΟΥ: Λάππας Γιάννης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ"

ΜΑΝΔΡΑΣ: Διολετης Παναγιώτης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΕΓΑΡΕΩΝ: Κατσούλης Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ: Λαζάρου Βασίλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ"

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΓΙΝΑΣ: Κωττάκης Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΙΓΙΝΑΣ"

ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΕΝΤΗ: Κυριακού Βαγγέλης "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: Μπεάζογλου Νίκος "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ"

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ: Παπαδοπούλου Ελένη "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ: Θέμελης Νίκος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΝΙΚΑΙΑΣ: Νικολαϊδου Βέρα "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ"

ΠΕΙΡΑΙΩΣ: Σαλπέας Παναγιώτης "ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Πατσιλινάκος Γιάννης "ΠΕΡΑΜΑ - ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΟΛΗ"

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: Λεμπέσης Βασίλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΤΡΟΙΖΗΝΑΣ: Μυλωνόπουλος Σταμάτης "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΙΓΑΙΟ

ΑΙΓΑΙΟ

ΝΟΜΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Κομνηνάκας Αποστόλης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ"

ΑΓΙΑΣΟΥ: Βουλβούλης Ηλίας "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΙΑΣΟ"

ΑΤΣΙΚΗΣ: Γιανούλη -σταθάκη ελλη "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΓΕΡΑΣ: Καραγεωργίου Στρατής "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΕΡΕΣΟΥ-ΑΝΤΙΣΣΗΣ: Καραβασίλη Ζαφείρω "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ"

ΕΥΕΡΓΕΤΟΥΛΑ: Βουνάτσης Θεόδωρος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΚΑΛΛΟΝΗΣ: Γιαννόπουλος Σπύρος. "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΘΕΡΜΗΣ: Δημπαμπής Αντώνης "ΘΕΡΜΙΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ: Καρατζιτζής Δημήτρης "ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΝ ΧΩΡΙΩΝ ΜΑΣ"

ΜΟΥΔΡΟΥ: Αδαμίδης Κώστας "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΥΡΙΝΑΣ: Πινάκος Κώστας "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΜΥΡΙΝΑ"

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ: Γιακαλης Νάσος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ: Βουλγαράκης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΕΤΡΑΣ: Κοτσαμπάσης Ιγνάτης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ: Στεργιανός Κώστας "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ: Συκός Γιάννης "ΣΩΤΗΡΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΧΙΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΙΩΝΙΑΣ: Νομικός Δημήτριος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ: Μορφούλης Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ: Παντελίδης Γιώργος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΧΙΟΥ: Ζωφός Ιωάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ: Τέσκος Σπύρος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΒΑΘΕΟΣ: Τριτσινιώτης Δημήτριος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΕΥΔΗΛΟΥ: Σταμούλος Στυλιανός "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΥΔΗΛΟΥ"

ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΩΝ: Πανταπασης Γεώργιος "ΛΑΪΚΗ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ"

ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ: Τσουλάκης Αργύριος "ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ"

ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ: Χατζηλαγός Τιμολέων "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ"

ΡΑΧΩΝ: Κοχύλας Κων/νος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΡΑΧΩΝ"

ΦΟΥΡΝΩΝ ΚΟΡΣΕΩΝ: Βούλγαρης Δημήτριος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΟΥΡΝΩΝ"

ΝΟΜΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΤΑΒΩΡΟΥ: Κυριακούλης Παναγιώτης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΤΑΒΩΡΟΥ"

ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ: Αρβανιτίδης Αλέκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ"

ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ: Καραδουσάνος Νικόλαος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΩ: Κριαράς Στέλιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΤΜΟΥ: Βέργος Παναγιώτης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΤΜΟΥ"

ΡΟΔΟΥ: Κόκκινος Μάνος "ΡΟΔΙΑΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ"

ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ: Κουκιάς Στέργος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΔΗΜΟΥ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ"

ΝΟΜΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΔΡΥΜΑΛΙΑΣ: Πάσουλας Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΘΗΡΑΣ: Ρούσσος Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΕΑΣ: Πιτηχούτη Σοφία "ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΑ"

ΜΗΛΟΥ: Ψαρομήλιγκας Κώστας "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΛΟΥ"

ΠΑΡΟΥ: Αργουζής Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΣΕΡΙΦΟΥ: Αντωνάκης Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ - ΝΗΣΙΑ

ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ - ΝΗΣΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΓΙΟΥ: Παπακωνσταντινόπουλος Τάκης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΙΓΙΟΥ"

ΑΚΡΑΤΑΣ: Μελης Παναγιώτης

ΑΡΟΑΝΙΑΣ: Χρυσανθόπουλος Γ.

ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ: Σταματόπουλος Ανδρέας "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ"

ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ: Απόκης Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΔΥΜΗΣ: Σπυρόπουλος Κώστας "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ: Γέμος Γεράσιμος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΟΒΡΗΣ: Παναγιωτόπουλος Ανδρέας "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΠΑΤΡΕΩΝ: Κοσιώνης Παναγιώτης "ΠΑΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ-ΕΝΩΜΕΝΟΙ"

ΡΙΟΥ: Ψύλλας Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ: Αδαμόπουλος Κώστας "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΦΑΡΡΩΝ: Βέρρας Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ: Καραπάνος Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ"

ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ: Φωτεινός Σπύρος "ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ"

ΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΥΛΛΗΝΗΣ: Κοκολάρας Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΣΤΡΟΥ ΚΥΛΛΗΝΗΣ"

ΛΕΧΑΙΝΩΝ: Κατσίνα Ανδριάνα "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ"

ΠΥΡΓΟΥ: Γιάνναρος Παναγιώτης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ"

ΦΟΛΟΗΣ: Παπαηλιού Θεόδωρος

ΝΟΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ: Καράγιωργας Παύλος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ"

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ: Ζαχάρης Γιώργος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ"

ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ: Ιακωβίδου Βαϊτσα "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΚΙΩΝΩΝ"

ΦΕΝΕΟΥ: Αναγνωστόπουλος Γιώργος "ΠΑΝΕΦΕΝΕΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ: Τζανάτος Διονύσης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ"

ΕΛΕΙΟΥ-ΠΡΟΝΩΝ: Παγουλάτος Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΕΙΟΥ-ΠΡΟΝΩΝ"

ΕΡΙΣΣΟΥ: Μπαρτζούκος Μάκης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΙΣΣΟΥ"

ΙΘΑΚΗΣ: Μαυροκέφαλος Νώντας "ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΘΑΚΗΣ"

ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ: Σπυράτος Μάκης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ "ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ""

ΠΑΛΛΙΚΗΣ: Φαρακλός Βαγγέλης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΛΙΚΗΣ"

ΠΥΛΑΡΕΩΝ: Σταμούλης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΤΑ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΡΕΩΝ"

ΣΑΜΗΣ: Μονιάς Μάκης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ"

ΝΟΜΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΛΥΚΩΝ: Βισβάρδης Πέτρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΛΥΚΩΝ"

ΑΡΚΑΔΙΩΝ: Φαραός Σπύρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΩΝ"

ΑΡΤΕΜΙΣΙΩΝ: Κορφιάτης Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΩΝ"

ΕΛΑΤΙΩΝ: Θεοδόσης Ηλίας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛΑΤΙΩΝ"

ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ: Ακτύπης Διονύσης "ΖΑΚΥΝΘΙΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΑΓΑΝΑ: Μαλιά Ελένη "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΑΓΑΝΑ"

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ - ΕΥΒΟΙΑ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ - ΕΥΒΟΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΔΗΨΟΥ: Παπαθανασίου Θανάσης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΑΜΑΡΥΝΘΙΩΝ: Στρουμπούλης Γιώργος "ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 2000"

ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ: Λαδογιάννης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΑΥΛΙΔΟΣ: Παπαποστόλου Κώστας "ΑΝΕΞΑΡΤΗ ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΥΛΙΔΑ"

ΑΥΛΩΝΟΣ: Βαρδακώστας Θεόδωρος "ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΥΛΩΝΑΣ"

ΔΥΣΤΙΩΝ: Ζυγούρης Δημήτρης "ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ"

ΕΛΥΜΝΙΩΝ: Κατσίνης "ΕΛΠΙΔΑ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ"

ΙΣΤΙΑΙΑΣ: Περπατάρης Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΚΑΡΥΣΤΟΥ: Βρανά Κούλα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΗΡΕΩΣ: Λιαγκάκης Στάθης "ΛΑΪΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ: Τσινίνης Πολυχρόνης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ (ΨΑΧΝΑ): Κούρνης Θανάσης "ΜΕΣΣΑΠΙΑ-ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΣΗ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ"

ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ: Χατζηγιανακέρης Τηλέμαχος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΣΚΥΡΟΥ: Αγγελής Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΚΥΡΙΑΝΩΝ"

ΤΑΜΙΝΑΙΩΝ: Ζαφείρη Σπυριδούλα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΑΜΙΝΑΪΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ: Ντούρου Σοφία-ιωάννα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΩΡΕΩΝ: Μπακαλάκη Παναγιώτα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΔΑΥΛΕΙΑΣ: Ουρανού Εφη "ΔΑΥΛΕΙΑ 2000"

ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Ζάκκας Λουκάς "ΛΑΪΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΣΤΕΙΡΙΟΥ"

ΘΕΣΠΙΕΩΝ: Κουρούνης Χρήστος "ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ"

ΘΗΒΑΙΩΝ: Γκιόκα Βασιλική "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΘΗΒΑΣ"

ΘΙΣΒΗΣ: Φρατζής Σεραφείμ "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΛΕΒΑΔΕΩΝ: Γκικόπουλος Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ"

ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ: Χρόνης Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ"

ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ: Σφυρής Στάθης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ"

ΠΛΑΤΑΙΩΝ: Σίνης Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΤΑΝΑΓΡΑΣ: Παπαδημητρίου Γιάννης "ΤΑΝΑΓΡΑ-ΟΡΑΜΑ 2000"

ΧΑΙΡΩΝΕΙΑΣ: Παπαγγελής Νίκος "ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: Σκλαβούνος Λουκάς "ΜΕΤΩΠΟ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ"

ΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΟΣ: Καϊδαντζής Αθανάσιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΩΤΙΔΑΣ"

ΛΑΜΙΕΩΝ: Χαλιώτης Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ"

ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ: Καραγκούνης Παναγιώτης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: Κρητικός Κώστας "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ"

ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ: Φράγκος Φώτης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ"

ΞΥΝΙΑΔΟΣ: Νιάνιος Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΞΥΝΙΑΔΑΣ"

ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ: Βρυνιώτης Κώστας "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ"

ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ: Μαστροκώστας Κώστας "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ"

ΣΤΥΛΙΔΟΣ: Αναστασόπουλος Πέτρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΥΛΙΔΑΣ"

ΥΠΑΤΗΣ: Παγορόπουλος Χρήστος "ΔΗΜΟΥ ΣΘΕΝΟΣ"

ΝΟΜΟΣ ΦΩΚΙΔΟΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΦΙΣΣΗΣ: Αρμάου Ελένη "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ"

ΓΡΑΒΙΑΣ: Μπάκας Δημήτρης "ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΔΕΛΦΩΝ: Κόζαρης Ιωάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΕΥΠΑΛΙΟΥ: Τριανταφύλλου Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΙΤΕΑΣ: Εμμανουήλ Νικόλαος "ΙΤΕΑ-ΚΙΡΡΑ-ΤΡΙΤΑΙΑ 21ΟΣ ΑΙΩΝΑΣ"

ΛΙΔΟΡΙΚΙΟΥ: Μολογιάννης Ιωάννης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ: Καραγιαννόπουλος Θανάσης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ"

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΙΑΣ: Μαγαζιώτης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣ"

ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ: Αρχοντής Χαρίλαος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ"

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ: Μανδραβέλη-κακαγιάννη Νικολέτα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΓΟΝΝΩΝ: Δημεράς Δημήτριος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ "ΓΟΝΝΩΝ""

ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ: Αλέξης Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΕΝΙΠΠΕΑ: Τσαλόπουλος Θανάσης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΝΙΠΠΕΑ"

ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ: Τσιάρα-δάσσιου Γιάννα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ: Γιαννούκας Δημήτριος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΚΙΛΕΛΕΡ: Εξαρχος Αποστόλης "ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ: Σταμουλάκης Βασίλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΑΚΕΡΕΙΑΣ: Αγάς Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΛΑΡΙΣΑΣ: Σκυλλάκος Τάσος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΛΙΒΑΔΙΟΥ: Κυλώνης Αθανάσιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Αγορογιάννης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ: Καραγιώργος Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ: Λελετζής Σωτήρης "ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ"

ΝΕΣΣΩΝΟΣ: Γερογιάννης Νίκος "ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΝΕΣΣΩΝΟΣ"

ΝΙΚΑΙΑΣ: Ζαμπούκας Νικόλοας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΟΛΥΜΠΟΥ: Κατής Αθανάσιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ: Κοκινούλης Θανάσης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ: Μπαλατσος Βαγγέλης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΟΤΑΜΙΑΣ: Μπεκιάρης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ: Πάσχος Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΤΥΡΝΑΒΟΥ: Κιτσίδης Χρήστος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΦΑΡΣΑΛΩΝ: Αναγνωστόπουλος Θωμάς "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΡΣΑΛΩΝ"

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΝΗΣ: Γιαννακός Αλκιβιάδης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΡΝΗΣ"

ΙΘΩΜΗΣ: Αναστασίου Αριστείδης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΘΩΜΗΣ"

ΙΤΑΜΟΥ: Βαγγελάκος Γιάννης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΤΑΜΟΥ"

ΚΑΛΛΙΦΩΝΟΥ: Κρανιώτης Μίμης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΚΑΜΠΟΥ: Παπαγεωργίου Δημήτρης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Τέγος Χρήστος "ΝΕΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ"

ΜΕΝΕΛΑΙΔΑΣ: Παπαζάχος Βασίλης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ: Καζνέσης Βαγγέλης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΟΥΖΑΚΙΟΥΓΟΜΦΩΝ: Βασιλείου Αντώνης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΛΑΜΑΤΙΤΑΝΙΟΥ: Μουρατιάν Κώστας "ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ"

ΠΑΜΙΣΟΥ: Κρανιάς Βασίλης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΜΙΣΟΥ"

ΠΛΑΣΤΗΡΑ: Κρανιάς Γιώργος "ΝΕΑ ΠΝΟΗ"

ΣΕΛΛΑΝΩΝ: Κωστόπουλος Βασίλης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΕΛΛΑΝΩΝ-ΣΕΛΛΑΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ"

ΣΟΦΑΔΩΝ: Πόπωτας Γιώργος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΤΑΜΑΣΙΟΥ: Γάκης Ευάγγελος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΡΟΤΩΝ"

ΦΥΛΛΟΥ: Μακρής Ευθύμιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΘΗΚΩΝ: Μπάκος Βαγγέλης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΓΟΜΦΩΝ: Τόλιας Νίκος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ: Κολοβός Χαράλαμπος "ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ"

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ: Ζιανός Ευθύμιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ: Τσιγάρας Δημήτρης "ΖΕΥΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ"

ΚΟΖΙΑΚΑ: Ρίζος Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ: Μαλακασιώτης Χρήστος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ: Παπαναστασίου Κώστας "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΟΙΧΑΛΙΑΣ: Ντίνος Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ: Μαγγούτας Βαγγέλης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ: Ζάρρας Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΠΕΛΙΝΝΑΙΩΝ: Μιχαλάκης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΠΙΑΛΛΕΙΩΝ: Καραγιώργος Θανάσης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ: Παιδής Στέφανος "ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ"

ΤΥΜΦΑΙΩΝ: Κοτούμπας Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ: Τριγώνης Αναστάσιος "ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ"

ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ: Τσιοτινός Σπύρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΣΩΝΙΑΣ: Γκάγκας Λεωνίδας "ΑΙΣΩΝΙΑ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ"

ΑΛΜΥΡΟΥ: Τσόγκας Σάββας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΜΥΡΟΥ"

ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ: Κουτσιφέλης Βαγγέλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ"

ΑΦΕΤΩΝ: Μυτηλιναίου Βέρα "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΦΕΤΩΝ"

ΒΟΛΟΥ: Κουντούρης Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΒΟΛΟΥ"

ΖΑΓΟΡΑΣ: Χασάπης Κώστας "ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΙΩΛΚΟΥ: Χαρμάνης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΩΛΚΟΥ"

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ιωαννίδης Γιάννης "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: Μελιτζανάς Γιάννης "ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ"

ΣΗΠΙΑΔΟΣ: Χαρανάς Στάθης "ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Η ΝΕΑ ΣΗΠΙΑΔΑ"

ΣΚΟΠΕΛΟΥ: Ραμαντάνη Κέρη "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΚΟΠΕΛΟΥ"

ΣΟΥΡΠΗΣ: Σώμος Κώστας "ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΟΥΡΠΗΣ"

ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ: Ζαρναβέλης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ"

ΑΓΡΙΝΙΟΥ: Σιδέρης Κ. "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ: Λόης Γρηγόρης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ: Κυρήκου Κων/να "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΝΑΚΤΟΡΙΟΥ: Δρόλιας Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ: Σούζας Βασίλειος "ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ: Τζάνης Αποστόλης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΣΤΑΚΟΥ: Λιβάνης Φώτιος "ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ"

ΘΕΡΜΟΥ: Μαραγιάννης Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΘΕΣΤΙΕΩΝ: Νείλας Χριστόφορος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΙΝΑΧΟΥ: Παπαδημητρίου "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΠΡΟΟΔΟΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ"

ΚΕΚΡΟΠΙΑΣ: Τσακάλης Θεόδωρος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ: Γιαλιάς "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ: Ατσαλάκης Ιωάννης "ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙΤΕΣ ΑΡΑΚΙΝΘΙΟΙ ΕΥΗΝΟΙ"

ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ: Κουτσοσπύρος "ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 21ΟΣ ΑΙΩΝΑΣ"

ΟΙΝΙΑΔΩΝ: Χαραλάμπους Κω/νος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ: Καρβούνης Νικόλαος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΠΛΑΤΑΝΟΥ: Κολέτας Λεωνίδας "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ"

ΠΥΛΛΗΝΗΣ: Μπουλές Γιάννης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΥΛΛΗΝΗΣ"

ΣΤΡΑΤΟΥ: Φωτάκης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΦΥΤΕΙΩΝ: Κουτσομπίνας Κων/νος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΧΑΛΚΕΙΑΣ: Λειβαδίτης Παναγιώτης "ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ"

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΝΑΤΟΛΗΣ: Σουμουτζόγλου Ιωάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ: Παπανικολάου Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ: Μεντή Βάσω "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ: Μπόλιαρης Αθανάσιος "ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΕ ΑΠΟΨΗ"

ΔΩΔΩΝΗΣ: Μπόκας Ιωάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΩΔΩΝΙΤΩΝ"

ΕΚΑΛΗΣ: Ζάχαρης Χρήστος

ΖΙΤΣΑΣ: Σιαπατόρης Νίκος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ: Παντελή Μαρία "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ"

ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ: Σταμούλης Στέφανος "ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ"

ΚΑΤΣΑΝΟΧΩΡΙΩΝ: Λαναράς Χρήστος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΕΝΤΡ.ΖΑΓΟΡΙΟΥ: Παπαναστασίου Γαβρίλης

ΚΟΝΙΤΣΑΣ: Χατζηευφραιμίδης Πρόδρομος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΑΣΤΡΟΧΩΡΙΩΝ: Ζήνδρος Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ"

ΜΕΤΣΟΒΟΥ: Γιούρης Στέργιος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΜΟΛΟΣΣΩΝ: Νούσης Κων/νος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ: Νάστος Δημήτρης "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ"

ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ: Δουβανάς Λεωνίδας "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΣΑΡΩΝΟΣ: Παπαϊωάννου Θωμάς "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Ζήσης-λάκας Δημήτριος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ: Συντελές Ιωάννης "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ"

ΣΕΛΛΩΝ: Γούσης Χρήστος "ΕΝΩΤΙΚΗ-ΔΥΝΑΜΙΚΗ-ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ"

ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ: Βάσιος Αγγελος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΤΥΜΦΗΣ: Τσουμάνης

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ: Μαυρομάτης Αποστόλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ"

ΑΡΤΑΙΩΝ: Καραβασίλης Νίκος "ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ"

ΒΛΑΧΕΡΝΑΣ: Παπασπύρου Δ. "ΕΝΩΣΗ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΠΡΟΟΔΟΣ"

ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ: Γιαννούλης Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ"

ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ: Παπαϊωάννου Κ "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ"

ΠΕΤΑ: Κακαριάρης Χρ. "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΤΑ"

ΦΙΛΟΘΕΗΣ: Ξυλογιάννης Δημ. "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ"

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ: Δήμας Θεόδωρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ: Κωλέτσης Χρήστος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

ΝΟΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: Ρούσσινος Κώστας "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΧΙΛΛΕΙΩΝ: Χαραλάμπους Μπάμπης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΣΠΕΡΙΩΝ: Κρασάκης Σπύρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ"

ΘΙΝΑΛΙΟΥ: Παυλίδης Κοσμάς "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΚΕΡΚΥΡΑΙΩΝ: Πιέρης Γιάννης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΕΥΚΙΜΜΑΙΩΝ: Κουλούρης Νίκος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΕΛΙΤΕΙΑΙΩΝ: Αρμενιάκος Βασίλης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ: Σαββάνης Σπύρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΑΞΩΝ: Μπογδάνος Σπύρος "ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΑΞΩΝ"

ΠΑΡΕΛΙΩΝ: Αγαθός Λεωνίδας "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΦΑΙΑΚΩΝ: Γισδάκης Μάνθος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΖΑΛΟΓΓΟΥ: Ζήσης Χρήστος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ (ΕΠΟΣ)"

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ: Σιώρος Δημήτριος "ΛΑΚΚΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ"

ΛΟΥΡΟΥ: Τσοβίλης Ευάγγελος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΠΡΕΒΕΖΗΣ: Σωτηριάδης Φώτιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ"

ΦΑΝΑΡΙΟΥ: Καούρης Γεώργιος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΦΑΝΑΡΙΟΥ"

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ: Ραυτόπουλος Γεώργιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ: Φιλιππας Γεώργιος "ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ-ΡΗΞΗ-ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ Η ΓΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ... ΠΡΟΦΤΑΣΤΕ (Α.ΣΙΚΕΛΙΑΝΟ"

ΚΑΡΥΑΣ: Μεσσήνης Δημήτριος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ: Κατωπόδης Ανδρέας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΕΥΚΑΔΟΣ: Λιβιτσάνου Γεωργία "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ: Λιβιτσάνοςγεράσιμος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: Εμμανουηλίδης Φίλιππας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: Μοσχονάς Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: Σαπρανίδης Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΞΙΟΥ: Ρίσκος Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: Σερασίδης Αλέκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ: Πολυμέρης Λάζαρος "ΛΑΪΚΗ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ"

ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: Γραμμένος Λεωνίδας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ: Μητσας Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΓΝΑΤΙΑΣ: Δάτσης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: Χαρχαντής Γιάννης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΠΑΝΟΜΗΣ: Οικονομίδης Απόστολος "ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΔΗΜΟ"

ΕΥΟΣΜΟΥ: Τζήκας Βασίλης "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ ΤΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ"

ΕΧΕΔΩΡΟΥ: Πασχαλούδης Τάσος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ"

ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: Σαχίνης Αγάπιος "ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΡΑ"

ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ: Μητράκης Αργύρης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΘΕΡΜΗΣ: Ιγνατιάδης Θόδωρας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΘΕΡΜΗΣ"

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: Τεμεκενίδου Σοφία "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Ράπτης Γιώργος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ "Η ΠΡΟΟΔΟΣ""

ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ: Χατζούδης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ"

ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: Μαρκίδης Παναγιώτης "ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ"

ΛΑΓΚΑΔΑ: Μπάρμπας Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΑΔΥΤΟΥ: Γαλατιανός Μανώλης(μανούσος) "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ "ΑΛΛΑΓΗ-ΠΡΟΟΔΟΣ""

ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: Γεωργιάδης Κλεόβουλος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: Δρακάκη Αικατερίνη-παναγιώτα "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΜΙΚΡΑΣ: Μουρτζικου Καλλιόπη "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ: Μανιάτης Θόδωρας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ: Ζεμπίλας Φίλιππας "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΠΟΛΙΧΝΗΣ: Κατσιάνος Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΧΝΗΣ"

ΠΥΛΑΙΑΣ: Κεχαγιάς Νίκος "ΠΥΛΑΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ"

ΡΕΝΤΙΝΑΣ: Πολυζωϊδου Βάσω "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΡΕΝΤΙΝΑΣ"

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ: Τσακίρης Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΣΥΚΕΩΝ: Βασιλειάδης Νίκος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: Ζαχαριάδης Δημήτρης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: Δαρδαγάνη Μαρία "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ"

ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ: Σιδηρόπουλος Σάββας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΧΟΡΤΙΑΤΗ: Κυρκιμτζής Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: Παπουλίδου Βαλεντίνη "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ"

ΚΡΗΤΗ

ΚΡΗΤΗ

ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΧΑΝΩΝ: Γενειατάκης Βαγγέλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ: Αποστολάκης Γιώργος "ΕΝΟΤΗΤΑ-ΠΡΟΟΔΟΣ"

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Ορφανός Στέλιος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ"

Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ: Πανταζής Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ: Κονταξάκης Κώστας "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΤΕΜΕΝΟΥΣ: Ξυδάκης Γιώργος "ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ"

ΤΥΛΙΣΟΥ: Φθενός Βασίλης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: Αγγελόπουλος Αντώνης "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ: Πατρελάκης Μάρκος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ"

ΑΡΜΕΝΩΝ: Καραγιαννάκης Παντελής "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΒΑΜΟΥ: Καμαριωτάκης Μιχάλης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ: Καντιδάκης Μανώλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ: Κασιμάτης Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ"

ΚΑΝΔΑΝΟΥ: Ροδομαγουλάκης Γιώργος "ΛΑΪΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΟΛΥΜΒΡΙΟΥ (ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ): Νταγκουνάκης Μανώλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΡΥΟΝΕΡΙΔΑΣ: Ζώης Σταύρος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΥΘΗΜΝΗΣ: Δαράκης Σπύρος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ"

ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: Ηλιάκης Τηλέμαχος "Ν.ΚΥΔΩΝΙΑ ΑΓΩΝΑΣ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ"

ΧΑΝΙΩΝ: Παπαντωνάκης Νίκος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΝΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΡΕΘΥΜΝΗΣ: Γλυνιάς Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ: Χριστοφακάκης Νίκος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ"

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

ΝΟΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ: Αλεξοπούλου Ελένη "ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ"

ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ: Τσιχλης Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ: Χρυσομπόλης Γ. "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: Χιώτης Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΕΥΚΤΡΟΥ: Λαμπρινέας Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΜΕΘΩΝΗΣ: Κουμουτσάκης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΜΕΣΣΗΝΗΣ: Πετρόπουλος Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΣΣΗΝΗΣ"

ΟΙΧΑΛΙΑΣ: Κοντογιαννόπουλος Ντίνος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ: Αργείτης Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΥΛΟΥ: Διονυσόπουλος Παρασκευάς "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ: Αποστολόπουλος Ηλίας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ: Αργείτης Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΥΛΟΥ: Διονυσόπουλος Παρασκευάς "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΧΙΛΙΟΧΩΡΙΩΝ: Αποστολόπουλος Ηλίας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΟΝΤΟΒΑΖΑΙΝΗΣ: Αναγνωστόπουλος Πάϊκος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΟΥ ΚΟΝΤΟΒΑΖΑΙΝΑΣ"

ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ: Σιωκορέλλης Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ: Κουνιάς Στρατής "ΕΝΩΤΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ"

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ: Παγανός Κώστας "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Γεωργακόπουλος Κώστας "ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΠΟΛΙΤΩΝ"

ΤΡΟΠΑΙΩΝ: Κολοβός Θοδωρής "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΚΡΟΚΕΩΝ: Οικονομάκος Θόδωρος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΟΙΝΟΥΝΤΟΣ: Βαλιώτης Βαγγέλης "ΟΙΝΟΥΝΤΑ"

ΣΠΑΡΤΗΣ: Τούντας Δημήτριος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΓΟΥΣ: Βρέττος Κώστας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΜΥΔΕΑΣ: Χατζόπουλος Δημήτριος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΑΥΠΛΙΟΥ: Βασιλείου Ανδρέας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ: Χατζηγεωργίου Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ: Βάσιου Κων/νος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΧΙΝΟΥ: Τανταλάκη - Φωτειάδου Ευαγγελία "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΠΑ: Χουχουλης Θωμάς "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

Κ. ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ: Καλαϊτζίδης Δημήτρης "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ"

ΚΟΡΜΙΣΤΑΣ: Αργυρίου "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΙΓΡΙΤΗΣ: Πατσιάνης Αστέριος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΡΩΤΗΣ: Μπουρλέτσικας Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΣΕΡΡΩΝ: Μπουσμπούκης Γιώργος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ: Μπούμπα Αλεξία "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΤΡΑΓΙΛΟΥ: Παπαπαναγιώτου Γεώργιος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: Νοτάκης Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΝΘΕΜΙΩΝ: Παυλίδης Ιορδάνης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ: Ρηγόπουλος Μανώλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: Πουσατίδης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΒΕΡΓΙΝΑΣ: Γαβρά-παρχαρίδου Αννα "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΒΕΡΟΙΑΣ: Αγαθαγγελίδης Πέτρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΔΟΒΡΑ: Φεϊζατίδης Αντώνης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΑΟΥΣΑΣ: Τσίτσης Θανάσης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΛΑΤΕΟΣ: Καλιάνης

ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΗΜΟΙ

ΕΥΡΩΠΟΥ: Χατζηθεοδώρου Μιχάλης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΥΡΩΠΟΥ"

ΚΙΛΚΙΣ: Τριανταφυλλίδης Λεωνίδας "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΛΚΙΣ"

ΚΡΟΥΣΣΩΝ: Δαμιανίδης Λάζαρος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΠΙΚΡΟΛΙΜΝΗΣ: Πεχλιβανίδης Βίκτωρ "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ"

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ: Φρονιμόπουλος Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΧΕΡΣΟΥ: Μπίμπασης Χρ. "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΓΙΝΙΟΥ: Μοσχίδης Γεώργιος "ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ"

ΕΛΑΦΙΝΑΣ: Αμβροσιάδης Θεμιστοκλής "ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: Σαλπιστής Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ: Καρακίτσος Ζαχαρίας "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΙΕΡΙΩΝ: Καριώτης Νικόλαος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΙΕΡΙΩΝ"

ΑΝΑΤ. ΟΛΥΜΠΟΥ: Μπούρος Γιώργος "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ"

ΠΥΔΝΑΣ: Παπαγεωργίου Γιάννης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΡΙΔΑΙΑΣ: Αποστόλου Ευάγγελος "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΥΤ.ΑΛΜΩΠΙΑΣ"

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: Αποστολίδης Μπάμπης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΕΔΕΣΣΑΣ: Φουνταλής Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΠΕΛΛΑΣ: Ρέμελης Γιώργος "ΟΡΑΜΑ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ"

ΣΚΥΔΡΑΣ: Ουγκρίνος Αλέκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΣΚΥΔΡΑΣ"

ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΙΑΝΗΣ: Μητσιάκος Γιάννης "ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ"

ΑΣΚΙΟΥ: Λιάβας Σάκης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ: Σόκουτης Γιάννης "ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ"

ΒΕΡΜΙΟΥ: Σιδηρόπουλος Σοφοκλής "ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΜΙΟΥ"

ΔΗΜ.ΥΨΗΛΑΝΤΗ: Στολτίδης Δημήτρης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΕΛΙΜΕΙΑΣ: Τσιρέκας Γιάννης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ: Πουλιόπουλος Γιώργος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ"

ΚΟΖΑΝΗΣ: Μάτσος Νίκος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΝΕΑΠΟΛΗΣ: Χαλτογιαννίδης Χαράλαμπος "ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ: Τσάκωνας Αντώνης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΣΕΡΒΙΩΝ: Φουντούλης Χρήστος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕΡΒΙΩΝ"

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: Καραμπατζιάς Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ"

ΤΣΟΤΙΛΙΟΥ: Γκάσης Μανώλης "ΤΣΟΤΙΛΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ"

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: Χατζής Στέφανος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΦΛΩΡΙΝΑΣ: Μούλης Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΔΗΜΟΙ

ΒΕΝΤΖΙΟΥ: Μασμανίδης Νίκος "ΒΕΝΤΖΙΟΥ-ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ"

ΓΟΡΓΙΑΝΗΣ: Ελευθέρου Γιάννης "ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ"

ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Μπογια Ευαγγελία "ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ"

ΔΕΣΚΑΤΗΣ: Παπαντώνης Θύμιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ"

ΗΡΑΚΛΕΩΤΩΝ: Σταμπολίδης Χρήστος "ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ"

ΚΟΣΜΑ ΑΙΤΩΛΟΥ: Κουρέλας Γιώργος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΣΜΑΣ ΑΙΤΩΛΟΣ"

ΧΑΣΙΩΝ: Μωϋσιάδης Θόδωρος "ΧΑΣΙΑ"

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ: Πανταζής Χρήστος "ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΚΟΡΕΣΤΙΝΩΝ: Γιούτσος Χρήστος "ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙΑ - ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΟΡΕΣΤΙΔΟΣ: Γιαγκόπουλος Αθανάσιος "ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ"

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ

ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ

ΔΗΜΟΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ: Βλισίδης Ανέστης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ: Τσικρίκας Σταμάτης "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ: Κυρούδης Κύρος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΡΥΘΡΟΠΟΤΑΜΟΥ"

ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ: Δεμερτζόπουλος "ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΟΡΦΕΑ: Πουλιλιάς "ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ"

ΣΟΥΦΛΙΟΥ: Πατσιά Μαρία "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ"

ΤΡΑΙΑΝΟΥΠΟΛΗΣ: Τερζίδης Αλέκος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΤΡΙΓΩΝΟΥ: Παπαδόπουλος Σαράντης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΡΙΓΩΝΟΥ"

ΦΕΡΩΝ: Τσιαβδαρίδης Γιώργος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΙΑΣΜΟΥ: Καζάκη Σ σταύρος "ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ"

ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: Καρανικολάου Μιχάλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ"

ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ: Θεοδοσιάδης Αθανάσιος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΗΜΟΙ

ΒΙΣΤΩΝΙΔΟΣ: Νεοφυτίδης Δημήτριος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ"

ΞΑΝΘΗΣ: Βαρελτζίδης Δημήτριος "ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ"

ΤΟΠΕΙΡΟΥ: Καραλεφτέρη Μαρία "ΤΟΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ: Μαυροφώτης Μανώλης "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΘΑΣΟΥ: Βακρατσάς Δημήτριος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΑΣΟΥ"

ΚΑΒΑΛΑΣ: Ζαχαριάδης Δήμος "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΒΑΛΑΣ"

ΟΡΕΙΝΟΥ: Κούτρας Νίκος "ΕΝΩΤΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΟΡΕΙΝΗΣ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗΣ"

ΦΙΛΙΠΠΩΝ: Τσουροκίδης Χαρ. "ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ -ΦΙΛΙΠΠΟΙ 2000"

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Καρακασης Νικόλαος "ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"

ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΗΜΟΙ

ΔΟΞΑΤΟΥ: Βρακάς Ξένος "ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ"

ΔΡΑΜΑΣ: Παπαϊωάννου Ηρακλής "ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ"

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ: Μυλωνάς "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ: Καγιόγλου "ΕΡΓΑΤΙΚΟΤΗΤΑ-ΕΝΟΤΗΤΑ "Η ΜΕΛΙΣΣΑ""

ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ: Λισελής Αγγελος "ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ"

ΣΙΤΑΓΡΩΝ: Μουρατίδης Μάκης "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ"



Διαβάστε στο «Ρ»


Ο καιρός

19°C
Κυρίως νεφελώδης
Κυρίως νεφελώδης
άνεμοι ΒΑ 3 μποφόρ
18°C
Διάσπαρτα νέφη
Διάσπαρτα νέφη
άνεμοι ΔΒΔ 4 μποφόρ